Jacek Smagowicz z Komisji Krajowej ‚S’ na policji – za Lenina !

Jacek Smagowicz z Komisji Krajowej ‚S’ na policji – za Lenina !
 
Pikieta solidarnościowa przed Komendą Miejską Policji w Krakowie, przy ul.  Siemiradzkiego 24    
Kraków,  16 listopada 2012 r.

(zdjęcia i film – Józef Wieczorek)

Jacek Smagowicz
wieloletni członek Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”

 otrzymał wezwanie  z Wydziału d/s Przestępczości Przeciwko Mieniu  na przesłuchanie w sprawie usunięcia  napisu „im. Lenina”  z Bramy Stoczni Gdańskiej

Jacek Smagowicz na Komendzie Policji – za Lenina

6 uwag do wpisu “Jacek Smagowicz z Komisji Krajowej ‚S’ na policji – za Lenina !

  1. Przy ul Siemiradzkiego w Krakowie w czasach PRL-u funkcjonowało ciężkie więzienie śledcze. Pow. 10 m2 suterena bez powietrza 20 osób stłoczonych bez snu w zaduchu. Na środku izby pojemnik na mocz. O 4 rano 15 minut WC. W praktyce więźniowie robili pod siebie. Zemdlenia częste bez pomocy lekarskiej. w izbie kapusie. Dzisiaj „za Lenina” Hańba!!!!

  2. dokad w Polsce beda rzady petaka tuska i komoruska,nic sie nie zmieni,11.11.br wystawili Milicje Obywatelska w kominiarkach nastepnym razem wykozystaja LARDy czy jakos tak,czyli skrzynki ktore zawiesili na slupach,nie za darmo RedBul-WSIowy calowal dlon swojego wychowawcy Wrony jaruzela nie za darmo.jednak czas przemija i ci zdrajcy kolaboranci tez przemina.

  3. Kiedyś jeszcze w latach dziewięćdziesiątych jacyś niedorozwinięci lansowali hasło – komuno wróć – pomimo tego, że komunizm jest w Polsce zabroniony. No i wróciła w towarzystwie liberałów i jakiejś libertyńskiej hołoty. Za dużo jest w Polsce wolności dla politycznych dewiantów. Mam na myśli tych, którzy tak bezczelnie walczą o tego bolszewika. A ja mówię po staremu – PRECZ Z KOMUNĄ !!!!!

  4. Wszelkie symbole komunistyczne, wrogie naszemu narodowi i państwu powinny zniknąć z przestrzeni publicznej. Chronienie ich jest przestępstwem przeciwko polskiej racji stanu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s